Project Description

IRMAK TANITIM,Schneider, Stabilo marka kalemler ve uzakdoğu stoklu ürünlerimiz için bizimle iletişime geçiniz [email protected]

Schneider Kalem – Slider Edge  / IRMAK  TANITIM

Viscoglide® teknolojisine sahip tükenmez kalem, olağanüstü kolay kayar yazı için. Cömertçe kauçuklaştırılmış üç taraflı bir kalem rahat yazmak için tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten çok geniş bir aşınmaya dayanıklı yazma.Schneider Kalemler Üstün Alman Teknolojisi ile Almanya’da Üretilmektedir.Schneider 1998 yılından beri EMAS sertifikasına sahip ilk kalem üreticisi, Almanya’nın bir numaralı tükenmez kalem firmasıdır. SCHNEIDER Kalem’in 80. Doğum Günü 2018 sadece Schneider kuruluşunun 80. yılını kutladığı sene  değil, aynı zamanda EMAS sertifikasına ilk kez layık görülmemizin 20.yılı. Olağanüstü yumuşak ve kaygan yazma için Viscoglide® teknolojisine sahip tükenmez kalem.

Yeşil renkte yazma. Ekstra Braod çizgi genişliği (XB). Mürekkep çabuk kurur – düz kağıda bile – ve sonradan vurgulandığında bulaşmaya karşı korumalıdır.Projelerin çizilmesi ve boyanması için idealdir çünkü özel mürekkep emici kağıtta bile akmaz. Cömertçe kauçuklaştırılmış üç taraflı bir varil, elle yorulmadan rahat bir şekilde yazmak için tasarlanmıştır. Masanın üzerinde yuvarlanmaz ve ince şekli okuldaki çocukların kalem kutularına veya masa kalem çekmecelerine mükemmel şekilde uyar.Kapak, kalemin her iki ucuna da tam olarak oturur.Aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik uç, büyük mürekkep kaynağının tamamen kullanılabileceğini ve bulaşmamasını garanti eder. Sürgü Kenarı CO2 nötr üretilir.