Tek atışta hedefe ulaşır!

11180621_455433814639125_2195026214491647577_n

Promosyon’da yenilik, geri dönüşümlü tükenmez kalem serisi “yeşil” slogonıyla…LIKE

Schneder Like’ın bir çok rengi mevcuttur.10 opak ve 12 şeffaf renkle tasarım olanakları sunuyoruz. Farklı renkleri tek parçada birleştirerek 20.000 farklı seçenek oluşturulabilir. Geniş baskı alanı sayesinde, güçlü reklam mesajı olan bir etki yaratır.
Schneider 774 M refil, kaymaz lastik kavrama bölgesi ile donatılmıştır.Herhangi bir basınç nokta olmadan mükemmel kullanım ve yazma sağlar. Tüm şirket içinde ClimatePartner işbirliği ile Kurumsal Karbon Ayakizi oluşturduk.

Kurumsal Karbon Ayakizi, bir şirketin faaliyetleri ile oluşturulur ve ek stratejilergeliştirilebilir. CO2 emisyonlarını azaltmak için, ne miktarda CO2 düşürülebilinir, ürünlerin bireysel emisyonları hesaplandıktan sonra ürünün Karbon Ayakizi elde edilebilir. Kurumsal Karbon Ayakizi hesaplanan bu emisyonları telafi ederek, yazı gereçleri imal edilebilir. Like bu emisyonlar hesap edilerek Climate Nature olarak imal edildi.
2013 yılından bu yana hesaplanan Kurumsal Karbon Ayakizi dikkate alınarak üretim faliyetlerimiz tüm şirketimizce ClimateParter işbirliği ile sürdürülmektedir.Bu proje, Ren-Vestfalya’da iklim koruma desteği ile İklim nötr olarak oluşturulmuştur. Schneider olarak emisyon azaltma hesaplamalarına uyarak iklim nötr olarak üretiğimiz Like’ı Climate Nature olarak sunuyoruz.Tüm ürünlerimiz gibi Schneider Like’da sıkı kalite ve çevre kurallarına göre Almanya’da üretilmektedir. Schneider, 1998’den beri EMAS sertifikasına sahiptir. Yazı gereçleri sektöründe Emas sertifikalı ilk şirketiz. Dünya çapında sıkı çevre yönetim sistemi çerçevesinde üretilen tükenmez kalem Like‘ ın , şirketler için ideal  bir tanıtım aracı olacağını düşünüyoruz.İklim koruma stratejisi ve “Yeşil Ofis” uygulaması için, Almanya’da üretilen kaliteli bir ürün ile reklamını yapmak isteyen herkes, tüm yazı gereçlerimiz gibi Like’ı da ayrı ayrı dizayn edilebilir. Artık kendi rengini seçebilir ve sipariş öncesi http://www.schneiderpen-promotion.com’da Schneider Kalem Configurator ile sloganınız ve logonuzu kendi tasarladığınız Like’ın üzerinde nasıl durduğunu görebilirsiniz…

*22 farklı renk seçeneği.
*Climate-Neutral
*Geniş baskı alanı
*Ergonomik tutuş
* 22 farklı renk grip seçeneği
Tek atışta hedefe ulaşır!
Schneider promosyon kalem seçeneklerini,        http://www.schneiderpen-promotion.com/en_gb/ sayfasında bulabilirsiniz…